Haberler - Cihanbeyli Çocuklar Gülsün Diye Necla Süreyya Tercan Anaokulu

Haberler

Okulumuzda, Dünya Kadınlar Günü kutlandı.

Devamı

Okulumuz e-safety label etiketi aldı.

Okulumuz European School Net desteğinde, güvenli internet kullanımında farkındalık oluşturan esafety label "e-güvenlik etiketi" aldı.  Uluslararası geçerliliği  olan bu etiket okullara ulus ötesi platformlarda öncelik ve prestij katmaktadır.

Devamı

MİNİKLERİMİZ UZAYI TANIDI.

Devamı

Adam olacak çocuklar Barış Manço´yu andı.

Okulumuz öğrencileri ismi gibi barış elçisi ünlü müzisyen,gezgin ve devlet sanatçısı olan Barış Manço´yu doğum günü dolayısıyla andı ve tanıdı.Sanatçının gönüllere yer etmiş çocukların çok sevdiği "Arkadaşım Eşek - Bugün Bayram -Domates biber patlıcan -Nane limon kabuğu " gibi şarkılarına gitarları ile eşlik ettiler.  

Devamı

OKULUMUZDA İLK KARNE HEYECANI

Çocuklarımızı eğitim imkanlarıyla ne kadar buluşturabilirsek ve ne kadar iyi yetiştirebilirsek yarınlar o kadar aydınlık olacaktır. Çocuklarımızın ailelerine, vatanımıza, milletimize yararlı bireyler olarak geleceğe hazırlanması adına emek veren bütün öğretmenlerimize , velilerimize , okul personelimize teşekkür ediyoruz. İyi tatiller diliyoruz...  

Devamı

KUKLA YAPTIK, KUKLALARIMIZI KONUŞTURDUK.

4 yaş sınıfı evlerinden getirdikleri çoraplarla kuklalar yaptı, kuklalaları konuşturup şarkılar söylediler. Hem eğlenmek hem öğrencilerimizin konuşma becerilerini geliştirmek, topluluk karşısında  kendilerini ifade edebilmelerini sağlamak amacıyla yapılan etkinlikten dolayı öğrencilerimize ve öğretmenleri Rabiye KAPLAN´a teşekkür ederiz.

Devamı

MISIR PATLATMA ETKİNLİĞİMİZ

Mısır patlatma makinesinde yağ ve tuz kullanmadan mısırlarımızı patlattık ve afiyetle yedik. Mısır patlatma oyunu oynadık. Sağlıklı besleniyoruz ve sağlıklı büyüyoruz sloganıyla sınıfımız da çalışmayı tamamladık.

Devamı

HOŞ GELDİN 2019-YENİ YIL MESAJIMIZ

”Birbirinden güzel duygu, düşünce ve ümitlerle karşılayacağımız yeni yılın  öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve  velilerimiz  başta olmak üzere ülkemize, milletimize, sağlık, mutluluk, başarı, huzur ve esenlikler getirmesini diliyoruz.”

Devamı