Haberler - Cihanbeyli Çocuklar Gülsün Diye Necla Süreyya Tercan Anaokulu

Haberler

MİNİKLERİMİZ UZAYI TANIDI.

Devamı

Adam olacak çocuklar Barış Manço´yu andı.

Okulumuz öğrencileri ismi gibi barış elçisi ünlü müzisyen,gezgin ve devlet sanatçısı olan Barış Manço´yu doğum günü dolayısıyla andı ve tanıdı.Sanatçının gönüllere yer etmiş çocukların çok sevdiği "Arkadaşım Eşek - Bugün Bayram -Domates biber patlıcan -Nane limon kabuğu " gibi şarkılarına gitarları ile eşlik ettiler.  

Devamı

OKULUMUZDA İLK KARNE HEYECANI

Çocuklarımızı eğitim imkanlarıyla ne kadar buluşturabilirsek ve ne kadar iyi yetiştirebilirsek yarınlar o kadar aydınlık olacaktır. Çocuklarımızın ailelerine, vatanımıza, milletimize yararlı bireyler olarak geleceğe hazırlanması adına emek veren bütün öğretmenlerimize , velilerimize , okul personelimize teşekkür ediyoruz. İyi tatiller diliyoruz...  

Devamı

KUKLA YAPTIK, KUKLALARIMIZI KONUŞTURDUK.

4 yaş sınıfı evlerinden getirdikleri çoraplarla kuklalar yaptı, kuklalaları konuşturup şarkılar söylediler. Hem eğlenmek hem öğrencilerimizin konuşma becerilerini geliştirmek, topluluk karşısında  kendilerini ifade edebilmelerini sağlamak amacıyla yapılan etkinlikten dolayı öğrencilerimize ve öğretmenleri Rabiye KAPLAN´a teşekkür ederiz.

Devamı

MISIR PATLATMA ETKİNLİĞİMİZ

Mısır patlatma makinesinde yağ ve tuz kullanmadan mısırlarımızı patlattık ve afiyetle yedik. Mısır patlatma oyunu oynadık. Sağlıklı besleniyoruz ve sağlıklı büyüyoruz sloganıyla sınıfımız da çalışmayı tamamladık.

Devamı

HOŞ GELDİN 2019-YENİ YIL MESAJIMIZ

”Birbirinden güzel duygu, düşünce ve ümitlerle karşılayacağımız yeni yılın  öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve  velilerimiz  başta olmak üzere ülkemize, milletimize, sağlık, mutluluk, başarı, huzur ve esenlikler getirmesini diliyoruz.”

Devamı

OKULUMUZDA MEVLANA HAFTASI ETKİNLİKLERİ

        2-17 Aralık ülkemizde Mevlana haftası olarak kutlanmaktadır. Okulumuzda bu çerçevede Hz. Mevlana’yı daha iyi anlama, öğrencilerimize tanıtma adına çeşitli etkinlikler düzenlendi. Etkinlikler çerçevesinde çeşitli tanıtıcı sunumlar yapıldı. Hz. Mevlana’nın çağları aşan mesajları öğrencilerimize bir kez daha anlatıldı.

Devamı

OKULUMUZDA KARDAN ADAM ETKİNLİKLERİ

Okulumuzda kış ayı ile ilgili çeşitli etkinlikler yapılmaya devam ediyor.

Devamı

OKULUMUZDA PALYAÇO GÖSTERİSİ YAPILDI.

Devamı

Okulumuzda Yerli Malı Haftası Kutlandı.

Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası (Yerli Malı Haftası) 12-18 Aralık tarihleri arasında Türkiye´de tüm okullarda olduğu gibi okulumuzda da çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Devamı